Aktuální slevy ve Vaňkovce

Jako opravdové nákupní maniaky a módemany nás láká, když si vytoužený kousek můžeme odnést za výhodnější cenu. Cítíme se pak jako opravdoví lovci, znáte ten pocit? Naštěstí ale nemusíme čekat na sezónní výprodeje, protože, jak jsme prozkoumali, některé obchody v Galerii Vaňkovka nabízí slevy už teď!


Zavítali jsme do Street Shoes, abychom okoukli boty na běhání. Jak jistě tušíte, tahle pohybová aktivita je teď absolutně trendy. Běhají úplně všichni, celebritami počínaje, obyčejnými smrtelníky konče.

Navíc, styling v kombinacích sportovních bot a šatů či sukně je pořád v kurzu.
Za tyto barevné tenisky zaplatíte 799 Kč, což je dost přátelská cena za obuv, co můžete nosit na řadu příležitostí.

Do Promodu doporučujeme zajít, pokud naopak sháníte elegantní kousek do práce, na návštěvu rodičů svého partnera či když si chcete připadat elegantně jako Pařížanka.
Za výhodnou cenu si můžete odnést řadu šatů, kabátky, saka, svetry, bundy nebo kalhoty.Celio sice nabízí pouze pánský sortiment, ale dívka v mužské košili vypadá vždycky sexy. Ve slevách tam můžete pořídit různě barevné košile, o které se pak podělíte se svým miláčkem. Dvojnásobná radost se vyplatí.Pospěšte proto do Vaňkovky, nikdy nevíte, jak dlouho se tam kousky ve slevě ohřejí!

foto: Fashionblog Galerie Vaňkovka


Další články

Legendární tenisky překvapují svou…

Nosí je puberťáci, celebrity, umělci i manažeři. Klasický design a… Čti více

Vzhůru na Vaňkovka Fashion Days!

Týden módy a stylu se koná od 16. do 18. října, podrobnosti najdete… Čti více