Backstage fotoeditorialu s Monikou Bagárovou

Největším highlightem, tedy hlavním bodem přípravy Magazínu Galerie V, je bezpochyby focení editorialu. Obzvlášť, když jsme měli v roli modelky Moniku Bagárovou.

Pokud jste viděli, jak focení módní story chystá třeba časopis Vogue, pak byste byli překvapeni, že my pracujeme s tak malým týmem.

S Monikou jsme byly celkem čtyři a samé ženy. Započítaly jsme i několikaměsíční dceru fotografky Soňi.

Jak už to bývá, podzimní oblečení jsme fotily v parném počasí. I když letos není moc horké léto, den plný žhavého slunce vyšel zrovna na náš termín.

Oblečení z podzimních kolekcí, co si můžete ve Vaňkovce pořídit, jsme vybírali tak, aby co nejvíc ladilo s osobním vkusem Moniky. Ta se na focení chovala jako profesionální modelka, které všechno perfektně sedělo.

Fotografka Soňa Škeřík byla velmi rychlá, také proto, že se v lokaci, kde jsme fotili, tedy Otevřené zahradě Brno skvěle orientovala a našla ta nejkouzelnější zákoutí. „Je to úžasné místo, kam ráda zajdu i s rodinou," svěřila se. Na focení jsme nechali připravit i speciální květinové dekorace od floristického studia TAMASVIGH.

Iluze podzimní zahrady je tedy dokonalá, co myslíte? Posíláme vám alespoň malou ochutnávku. Na výsledek se vyplatí počkat, již brzy v Magazínu Galerie V.

A jestli chcete mít jistotu, že o výsledek už nikdy nepřijdete, stačí se níže zaregistrovat a budeme Vám posílat náš magazín pokaždé zdarma až k vám domů:


Údaje pro zaslání Magazínu Galerie V ZDARMA:

Vaše adresa, kam Vám máme Galerii V poslat:


 Zaškrtněte, pokud si přejete dostávat e-mailem newslettery Galerie Vaňkovka s nabídkami a anoncemi akcí.


Místo pro Váš vzkaz: pokud byste nám chtěli napsat zprávu..


Další články

Podzimní číslo magazínu Vaňkovka: na co…

Nechceme tu strašit spadaným listím a návratem do školy, ale blíží se… Čti více