Backstage z focení vánočního editorialu

Chystáme pro vás zimní číslo oblíbeného Magazínu Galerie V. Tentokrát vám přinášíme ochutnávku z focení módní story, která se odehrávala ve velice kreativní atmosféře.

Za objektivem stál fotograf Martin Faltejsek, rodák z Lanškrouna, který toho stihl za svou krátkou kariéru už poměrně dost. Fotí pro časopis ELLE, Prague Fashion Weekend, Fashionbook.cz i módní dům Hermès.

Modelka Misha z agentury Super Moda pochází ze Slovenska, právě přijela z New Yorku, kde fotila několik reklamních kampaní a v Brně studuje právo. Do budoucna by chtěla být advokátkou.

Model Petr zase snil o dráze Davida Beckhama, ale momentálně studuje pražskou FTVS.

Vizážistka Andrea a její kouzelné ruce a triky jsou k dispozici nejen modelkám a modelům, ale návštěvníkům Galerie Vaňkovka. Andrea totiž pracuje jako make-up artistka v parfumerii Douglas ve Vaňkovce.
Fotilo se v prostorech uměleckého ateliéru brněnského středního odborného učiliště tradičních řemesel.

Na výsledek si musíte počkat do prosince, kdy vyjde nejnovější číslo Magazínu Galerie V, ale už teď vám můžeme prozradit, že inspirací při výběru outfitů byly Vánoce a pohádky v tak trochu jiném stylu, než jsme zvyklí.

Pokud byste chtěli šéfredaktorce Anně Noskové položit nějakou otázku o módě a stylingu, můžete tak udělat prostřednictvím zpráv na Facebookovém profilu Galerie Vaňkovka.

Foto: Martin Faltejsek


Další články

Čas chumlání

Měli jsme dost štěstí na nádherné babí léto v Brně, ale už končí… Čti více

Všude dobře, doma nejlíp

Jaro vybízí k procházkám a výletům, léto k cestování i grilování.… Čti více