Beauty triky pro líné holky

Řekněme si to narovinu, kdo chce trávit hodiny v koupelně, když se toho děje tolik zajímavého? Pokud patříte do naší party a raději si ráno o pár minut déle pospíte, než abyste si pečlivě foukala vlasy, o víkendu se nenamáháte s make-upem a nechcete řešit, zda náhodou nemáte rozmazanou rtěnku, budete milovat našeho průvodce. Naučí vás totiž jak těžit ze svých nedokonalostí a vypadat prostě skvěle.

Doba nám, líným holkám přeje. Královny sociálních sítí jsou totiž cool dívky, co mají účes, který připomíná hodiny strávené v posteli, nikoliv u kadeřníka. „Jediná kosmetika, co používám, je krém na opalování a kokosový olej," opakuje teď jako mantru většina modelek.

Rozhodně vás nenavádíme, abyste vypadali zanedbaně. I look, který hlásá „je mi úplně jedno jak vypadám", totiž musí být promyšlený.

Respektujte, co vám bylo dáno do vínku!

Pokud vám osud nadělil vlnité vlasy, nenarovnávejte je. Nebarvěte si kadeře na odstíny o dva tóny jiný, než je vaše původní barva. Věřte vyššímu záměru, který vám přiřadil takový typ vlasů, jaký zrovna máte. Naučte se s ním pracovat, těžit z něj nejvíc. Pokud máte jemné vlasy, vyberte si nějaký chic střih, nemá smysl se trápit, že nemáte lví hřívu. V případě rovných hřebíků nefantazírujte o loknách. Přijetí sama sebe je tu na prvním místě. Pokud nemáte vlasy ani rovné, ani vlnité, nastříkejte do nich sprej s mořskou vodou. Vykouzlí vám sexy plážové vlny.

Rozmazané stíny

Jestli jste byla doteď smutná, že neumíte perfektní kočičí linky a kouřové líčení, budete nadšená z posledního trendu, který vznikl na newyorském fashion weeku. Ten diktuje, aby vzhled očí vypadal jako „ráno po bouřlivé noci". Návod: tmavý stín si rozetřete po víčku a je hotovo!

Sexy vrkoč
Termín „messy bun", což by se dalo přeložit jako nedbalý drdol, je nejžádanějším účesem současnosti. Jak na něj? Uvázat culík, jako když jdete do sprchy. Můžete ho v případě potřeby natupírovat, pro objem také pomůže suchý šampón.

Ombré rty

Ombré jako tónované, nemusí se jednat jen o techniku na vlasy. ale i o nejnovější způsob líčení. Návod ukazuje náš obrázek. Dřív by se tomu říkalo jednoduše: rozpitá rtěnka. Dnes se ale jedná o jeden z největších kosmetických trendů.

No make-up look

Nahé líčení je docela komplikované, ale pokud ráno opravdu spěcháte a zvažujete, zda si nanesete rtěnku, nebo make-up, protože na nic dalšího nemáte čas, hlasujeme pro make-up. Sjednocená, zářivá pleť je totiž zárukou krásy, kdy nic dalšího vaše tvář nepotřebuje.

Make-up, Artdeco, prodává parfumerie Douglas

Rtěnka, Marionnaud, prodává parfumerie Marionnaud

Mořská sůl ve spreji, Toni&Guy, prodává dm drogerie

foto: archiv firem


Další články

5 věcí, které musíte dělat před cvičením

Po zimě jsme máme teď mnohem větší chuť k pohybu a starat se o své… Čti více

Jarní fashion hlídka ve Vaňkovce

Zachytili jsme pro vás nejstylovější návštěvnice Fashion Days. Své… Čti více