Československé herečky se super stylem

V aktuálním vydání magazínu Galerie V jsme vám představili Evu Josefíkovou, Elišku Křenkovou, Jenovéfu Bokovou a Ester Geislerovou. Jsou mladé, jsou šik a můžete od nich okopírovat cit pro módu. Nejsou ale jediné, kdo se na poli českého a slovenského stříbrného plátna umí super obléknout.

 

Sledujte také:

Janu Plodkovou

Pravidelně své jméno spojuje s tak věhlasnými módními domy jako je Gucci nebo Prada, které ji oblékají na červený koberec. Její éterický, vílí vzhled se skvěle doplňuje s extravagancí, kterou nosí. Mezi její blízké přátele patří vyhlášený kostýmní výtvarník Marek Cpin, takže pravděpodobně má na jejím stylingu svůj rukopis právě on.

Jako Jana:

Metalická sukně, Bershka

Sako, C&A

Petru Nesvačilovou

Režisérka a herečka, která momentálně hraje v seriálu Já Mattoni, uvede brzy svůj dokument o Berdychově gangu a také se objeví v titulní roli debutu Sněží!, má ženské křivky. Nebojuje s nimi, naopak ráda je obléká do nadčasové elegance. Sedí jí britský jezdecký styl, protože Petra miluje jízdu na koni.

Jako Petra:

Kabát, H&M

Holinky, Hunter, prodává Office Shoes

Vicu Kerekes

Sexy je přídomek, který jí nikdo neodpáře. Ale slovensko-maďarská herečka tak působí i v šatech až ke krku. Retro móda jí neuvěřitelně sedí a dodává jí na tajemné pikantnosti.

Jako Vica:

Šaty, Orsay

Lodičky, Baťa

foto: Instagram, archiv firem


Další články

Styl podle vycházející star Jenovéfy…

Její herecký výkon a půvab můžete (zcela zdarma) obdivovat ve snímku… Čti více

Monika Bagárová se na vás těší v…

Mezi nahráváním alba pro Japonsko a návštěvou svého přítele v New… Čti více