Čím potěšit svou krásu v mrazech

Nejdřív to vypadalo na jarní Vánoce, ale byl to bláhový omyl. Je tak mrazivo, že to cítíme až v kostech. Při extrémních teplotách potřebuje tělo i duše speciální péči.


Vyměňte tělové mléko, které používáte běžně, za kokosový olej. Ideální je udělat si večer koupel nebo si dát horkou sprchu, pak se od hlavy až k patě namazat blahodárným kokosovým olejem. Nejen, že skvěle hydratuje, krásně voní a je dokonce k jídlu, ale také stojí pár korun.

Bio kokosový olej, k dostání v dm drogerii

Vlasy vypadají po celém dni pod čepicí příšerně. Jsou splihlé, nemají objem ani tvar. Pořiďte si proto do kabelky malý suchý šampón. Stačí nastříkat ke konečkům, propracovat prsty a účes vypadá o 100% lépe. Kosmetičtí profesionálové jako vizážisti modelek a celebrit milují ten od Batiste. Skvěle voní, kadeře po použití nepůsobí příliš matným, suchým dojmem.

Suchý šampón Batiste, v prodeji exkluzivně v parfumerii Douglas

Mráz dehydruje tělo stejně jako vedro. Proto pijte nejen dostatek tekutin, ale vyměňte make-up za BB krém, který dodá pleti potřebnou hydrataci. To, že vám hydratační krém „zamrzne" v obličeji, je mýtus.

Erborian BB Krém, k dostání exkluzivně v parfumerii Marionnaud

foto: Pinterest, archiv firem


Další články

Večerní líčení podle hollywoodských star

Blíží se Ples jako Brno a další večerní společenské události, kde je… Čti více

Kousek, co nikdy nepodceňovat

Delší šedý kabát patří k těm nadčasovým kouskům v šatníku, na který… Čti více