Čím potěšit tu nejmilovanější ženu v životě

Možná tušíte, že se blíží Den matek, který připadá na druhou květnovou neděli. Co věnovat ženě, co nám dala to nejcennější – život? Možná to zní příliš sladkobolně, ale maminku máme jen jednu. Proto zapomeňte na všechna možná nedorozumění, vyšetřete si čas i trochu peněz a věnujte jí dárek, který bude od srdce.

Může to být třeba:

1. Společná káva:

Zní to jako maličkost, ale je to vlastně nejvíc, co můžete udělat. Věnovat někomu svůj čas, natož někomu tak vzácnému, jako je právě maminka. Pozvěte ji na lahodnou kávu, pokud tomu počasí dopřeje, klidně tu ledovou. Procházejte se Vaňkovkou, korzujte s kelímkem po městě a povídejte si s ní jako s kamarádkou.
Nejrůznější výběr káv najdete v kavárně Starbucks ve Vaňkovce.

2. Kabelka jejích snů:

To už je samozřejmě trochu dražší dárek, na který se může složit víc členů rodiny. Ta radost ale bude stát za to. Proč obdarovávat maminku jen o Vánocích či narozeninách. K svátku matek bude takové překvapení mnohem originálnější.

Kabelka, Guess

3. Luxusní krém, vhodný pro její pleť:

Obzvlášť pokud ona sama si něco tak „sobeckého" pro sebe nechce dopřát. Každá žena o sebe chce pečovat a vypadat co nejlépe. Luxusní kosmetika jí umožní cítit se královsky.

Sérum z magnolií s anti-agingovým účinkem, Korres, prodává Profimed

4. Set gelové manikúry:

Takovou pozornost naopak ocení maminky parádnice. Poslední výkřik módy a krásy jsou nehty s gelovým efektem, kvůli kterým nemusíte do salónu.

Set gelové manikúry, Sally Hansen, prodává dm drogerie

5. Přívěšek na náramek:

Ne nadarmo jsou šperky Pandora jedny z nejpopulárnějších na světě. Na svátek matek můžete té svojí opatřit právě zde roztomilý korálek, co vám bude připomínat skvělý den, co jste spolu strávili.

Přívěšek, Pandora

foto: Instagram, archiv obchodů


Další články

Další jarní streetstyle ve Vaňkovce

Líbily se vám outfity, které jsme pro vybrali z řad návštěvníků… Čti více

Jak oblečení může škodit vašemu zdraví…

 Je to nenápadný problém, ale o to plíživější. Špatně padnoucí… Čti více