Co musíte mít v šatníku: inspirováno Monikou Bagárovou

Krásná a stylová Monika miluje hudební i vizuální styl hvězd jako je Rihanna nebo Beyoncé. Na rozdíl od těchto zpěvaček ale Monika často nakupuje v rodném Brně, a tím pádem samozřejmě ve Vaňkovce.

Podle jejího Instagramu jsme sestavili kousky, které nekopírují Moničino oblečení, ale přinesou vám do šatníku nádech její nenuceného sexy stylingu, ve kterém budete svádět, ale zároveň působit cool.

1. BODY
Tato fotka proletěla bulvárními médii, protože Monika v nich odhaluje svoje křivky. Módemani ale ví, že body je obrovským trendem, který opět slaví comeback. Na podzim ho můžete sladit s riflemi s vysokým pasem a bundou ve střihu bomber.

Body, H&M

2. ROMANTICKÉ VOLÁNY
Velmi efektní trend, kterého se nechceme vzdát ani na podzim. Stačí přes ramena přehodit trenčkot. Ukazovat je můžete zase, až bude teplo. Buď na večírku, nebo v soukromí.
Top, Bershka

3. JEDNODUCHÉ ŠATY
Monika si takové navrhla v rámci kolekce, kterou vytvořili spolu s návrhářem Lukášem Macháčkem: v tělové barvě, jednoduché, přiléhavé. Zkombinujte s čímkoliv a budete vypadat skvěle. Ve Vaňkovce takové univerzální šaty seženete v Pull&Bear
Šaty, Pull&Bear

4. SPORTEM INSPIROVANÝ OUTFIT
Monika se veze na vlně aktuálních trendů a má na sobě outfit, ve kterém by si v New Yorku mohla klidně jít zahrát basket. Oblečení na denní nošení ovlivněné sportem je stále velkým trendem. Místo letních kousků vsaďte na khaki bomber, který by do svého šatníku zařadila i Monika.
Bomber, Mohito

foto: Instagram, archiv firem


Další články

Backstage fotoeditorialu s Monikou…

Největším highlightem, tedy hlavním bodem přípravy Magazínu Galerie V… Čti více

Monika Bagárová se na vás těší v…

Mezi nahráváním alba pro Japonsko a návštěvou svého přítele v New… Čti více