Co naši muži nenosí a měli by

Je to samozřejmě nadsázka, protože stále potkáváme lépe a lépe oblečené pány, ale ruku na srdce: proč podle oblečení pořád ještě můžete rozeznat našince od cizince?

Česká firma Blažek se tohle snaží aktivně měnit a my jí fandíme! Za dostupné ceny si můžete pořídit kvalitní nadčasové kousky, které vydrží. Takže pak nemusíte na nákupy, co vás třeba tolik nebaví.

Co by každý muž měl určitě vlastnit?

1. Elegantní kabát, protože s bundou si rozhodně nevystačíte. Nemusíte chodit do divadla každý týden, mít promoci nebo svatbu. Ale není nic otřesnějšího, než pohled na muže v nepadnoucím obleku, co přes něj má sportovní svrchník, ve kterém by s přehledem zdolal i alpské svahy.

2. Padnoucí oblek, který nebude jen v tmavé barvě. Společenský denní oblek by měl být nedílnou součástí pánského šatníku. Přece nechcete mít jen ten černý, co připomíná smuteční.

3. Sladěnou kravatu a kapesníček. Detail, který prozrazuje, zda se v módě vyznáte. Celkový styl podtrhne a posune. Nemusí být stejného vzoru, naopak by to tak být nemělo. Spojovat kravatu a kapesníček by měly odstíny.

foto: archiv Blažek


Další články

Steilmann & Stones: Sexy fotbalisti v…

Pokochejte špičkovými sportovci a zároveň elegány. Ano, tyto dvě… Čti více