Další podzimní streetstyle ve Vaňkovce

Tentokrát jsme zachytili vaše nejstylovější outfity během chladných dní, kdy ve Vaňkovce nakupujete o sto šest: možná se už připravujete na Vánoce?

 

Aneta
Nejvíc nás zaujal její úzký náhrdelník - choker - na krku. Je to velmi výrazný, ale přesto jemný detail. Milý úsměv a jednoduchá, ale stále trendy a hřejivá parka a svetr v pískové barvě jsou těmi nejlepšími podzimními společníky.

KristýnaByla překvapená, že chceme fotit zrovna ji. Byla trochu nesvá a ptala se fotografky, jak si stoupnout. Kristýno, ostych jsi měla úplně zbytečný: parka, úzké černé kalhoty a šněrovací boty ve vojenském stylu jsou klasickou městskou uniformou dívek, které módu řeší, ale také se chtějí cítit pohodlně. Plus dáváme za kostkovanou barevnou šálu, co hezky ladí s blond kadeřemi.

Míša
Andělskou slečnu fotografka oslovila ve chvíli, kdy si zlatovláska chtěla zavolat. S nabídkou na pózování ale šel mobil stranou. Míša si dala s vytvořením účesu i make-upu velkou práci, ale jsme přesvědčeni, že přirozenost by dala její kráse lépe vyniknout. Chválíme použití vínové barvy: obecně se bohužel na podzim výraznějších odstínu spíš bojíme, což je škoda.

Karolína a Monika
Obě slečny dlouho váhaly, nakonec se vzájemně přesvědčily, že tohle se jim jen tak běžně nestává, že by je zastavil někdo s foťákem, kdo by si je chtěl vyfotit, protože jim to sluší. U obou slečen nás baví detaily: pletená čelenka, šála sladěná s kabelkou i bílá mikina,která hezky kontrastuje s jinak tmavým oufitem.

foto: Alena Nekolná


Další články

Streetstyle z brněnských ulic

Byl krásný podzimní den, jako stvořený k tomu se hezky obléct a… Čti více

Listopadový streetstyle ve Vaňkovce

Tentokrát naší fotografku zaujaly zajímavé doplňky, netradiční… Čti více