Diáře, co změní váš rok

V předchozím článku jsme nastínili, že způsob, jak vše stíhat, je patřičně vše plánovat. A jak jinak, než za pomocí diáře? V jejich nepřeberném množství jsme vybrali takové, které v sobě skrývají bonus navíc.

Běžecký diář: pokud jste si nevšimli, běh je teď nejvíc trendy sport. Koupíte si barevné tenisky, černé legíny, bílá sluchátka a poklusem vyrazíte přes Lužánky. Zaznamenávejte si své trasy, výkony a plány. Že na to máte aplikaci? Ale vždyť víte, že moderní technologie jsou občas pěkně nejisté.

Restart 2016: toužíte po praktickém průvodci osobním růstem? Nechcete utrácet peníze za kouče či psychologa? Pak nejjednodušší pro vás bude pořídit si tento plánovací zápisník. Každý týden dostáváte konkrétní úkoly ohledně zdraví, lásky, peněz, kariéry a práce. Kromě toho tu na vás čekají zdravé recepty a návody.

Pohodář: to je diář všech kreativních myslí. Můžete tu nejen plánovat, ale i vybarvovat. Den si můžete zpříjemnit 52 omalovánkami, během vybarvování tak hodíte starosti běžného dne snadno za hlavu.

Diáře jsou k dostání v Galerii Vaňkovka v Knihy Dobrovský.

foto: Knihy Dobrovský


Další články

Naučte se všechno stíhat

Jak mít čas na sebe a všechno, co máte rádi? Není to tak těžké,… Čti více

Knihy, co si přejeme dostat

Těšíme se na to blaho. Venku mrzne, máme volno, můžeme se zahrabat… Čti více