H&M obsadilo do své kampaně na plavky 60letou modelku

Jestli se vám dodnes nesplnilo přání o kariéře modelky, možná ještě není všem dnům konec! Své o tom ví Gillian McLeod, která je aktuální tváří plavkové kolekce u oblíbeného švédského řetězce.

Dříve působila jako stylistka a před kamerou začala pózovat teprve v 53 letech díky úplné náhodě. Během natáčení reklamy, kam Gillian vybírala oblečení, ji klient požádal, zda by nahradila modelku, která se jim nelíbila.
„Myslím, že mě tahle práce potkala v pravý čas. Mám za sebou docela příšerné věci, například rozvod. Mám teď ale pocit, že to nejlepší se mi přihodilo okolo padesátky," nechala se slyšet v jednom rozhovoru.

H&M se v reklamě na plavky snaží své zákaznice upozornit na to, aby měly rády své tělo bez ohledu na to, kolik je jim zrovna let nebo jakou nosí konfekční velikost.

Sama Gillian si v mládí připadala ošklivá a nikdy by ji nenapadlo, že by někdo chtěl, aby pro něj předváděla. Díky tomu, že teď pracuje jako modelka, se konečně cítí hezká a vzkazuje nám všem, že mít komplexy ze svého vzhledu je jen ztráta času.

Plavky, H&M

foto: H&M

 

 


Další články

Plavky pro každou postavu

Máme za sebou první horké dny a další nás čekají, takže program je… Čti více

Steilmann & Stones: Sexy fotbalisti v…

Pokochejte špičkovými sportovci a zároveň elegány. Ano, tyto dvě… Čti více