Jak strávit Valentýna bez partnera

Rozešli jste se, přebolelo to, cítíte se už znovu fajn. Jenže...o svátku všech zamilovaných vám všechno připomíná, že jste single. Ale ani 14. únor pro vás nemusí být žádné utrpení, díky radám Fashionblogu Vaňkovka si tento den můžete skvěle užít!

1. Vytáhněte nezadané kamarádky ven! Určitě nejste sama, kdo zrovna nemá svou drahou polovičku. Až zas budete ve vztahu, budete na časy svobody nostalgicky vzpomínat. Postarejte se proto o nezapomenutelné zážitky a povyražte si. Vaší cílovou destinací ale rozhodně nemusí být bar, kde za každou cenu budete chtít někoho ulovit. Vzpomínáte, na tu nově otevřenou restauraci nebo kavárnu, o které jste slyšela, ale ještě neměla čas jí vyzkoušet? Rezervujte tam sobě a svým přítelkyním stůl a užívejte si večer.

2. Máte slabost pro Johnnyho Deppa, George Clooneyho nebo třeba Karla Rodena? Půjčte si DVD s jejich filmy a můžete strávit celý večer v jejich charismatické společnosti. Snít je také potřeba!

3. Je vám líto, že nedostanete žádný romantický dárek? Domluvte se s kamarádkami a vzájemně si nadělte nějakou maličkost. Náš tip: pralinky Arko

4. Pozvěte na schůzku známého nebo kamaráda. Nemusí jít o romantické rande, ale proč si neužít trochu mužské společnosti?

5. Hýčkejte sama sebe! Pořiďte si nový parfém, lak na nehty, pleťovou masku a proměňte koupelnu v domácí lázně.


Parfém, Toni Gard: My Honey, prodává parfumerie Douglas

Jemný čistící peeling na obličej, Sebo Vegétal, Yves Rocher


Vyživující tělové mléko, Mixa, prodává dm drogerie


Sprchový gel s vůní čokolády a mandlí, Marionnaud

Foto:shutterstock, archiv firem


Další články

Žádné zklamání na svatého Valentýna

Ruku na srdce, my ženy od tohoto svátku očekáváme asi víc, než naše… Čti více