Lahodná Ella: Nejvíc trendy kuchařka současnosti

Byla studentkou a začínající modelkou, co měla strašnou životosprávu. Pak jí vzácná nemoc nervového systému upoutala na lůžko a ona si umínila, že se uzdraví pomocí jídla. Své recepty si zaznamenávala na blog, ze kterého se stal jeden z nejnavštěvovanějších na světě. Ella Woodwoardová vydává už druhý díl své kuchařky, který je světovým bestsellerem.

Úspěch prvního dílu Lahodně s Ellou tkví nejen v krásných fotkách a silném příběhu této čtyřiadvacetileté Britky. Ty recepty skutečně fungují, vyzkoušeli jsme je na vlastní žaludek. Všechny jsou zeleninové, nikde nenajdete maso ani mléčné produkty, či vejce. Ingredience ale nejsou drahé nebo vyjimečné, nic co byste třeba v Albertu ve Vaňkovce nebo v MyFood nemohli sehnat.

Skvělé je, že Elliny recepty jsou hrozně snadné, proto mohou být ideálním způsobem stravy pro ty z nás, co nemají moc času vařit, ale cítí, že by jim domácí kuchyně prospěla.

Druhý díl kuchařky se jmenuje Lahodně s Ellou každý den. Najdete tu tipy, jak začít víc vařit doma, recepty na luxusní moučníky a mnoho dalšího.

Kniha je k dostání v Knihy Dobrovský.

foto: archiv


Další články

Čím potěšit tu nejmilovanější ženu v…

Možná tušíte, že se blíží Den matek, který připadá na druhou… Čti více

Jak mít krásnější vlasy? Méně si je…

Než se dál pustíme do rad, jak vykouzlit úchvatné kadeře, musíme na… Čti více