Módní dárky, co doopravdy chcete

Řekněte ne všem flanelovým košilím, legínám na doma a ponožkám. Ukažte svým blízkým následující seznam a všichni si ušetří zklamání pod stromečkem.

 

Milý Ježíšku,

přejeme si pro sebe i všechny módemanky následující kousky:

party top, na který se stačí podívat a bude se vám chtít dorazit na večírek. Znáte to, zima, šeď, plískanice. Na Facebooku jste potvrdili, že dorazíte na oslavu, ale strašně se vám nechce. Zahoďte chipsy a zaklapněte notebook! Je tu top, ve kterém se proměníte v sebevědomou lvici salónů. Žijeme jen jednou, mladí jsme jen chvilku, pojďme si to užít!


Top, H&M

Krajkové body, které nám nemusí koupit nutně náš milý. Pokud nemáte zrovna partnera, kupte si ho sama. Nebo požádejte mámu, aby vám ho koupila. Může to být nejdřív trochu trapné, ale kupovat „bombarďáky", co nám někteří příbuzní občas nadělí, trapné není? To už něco vznešeného, jemného, co klidně může vykukovat z pod přísné dámské košile či večerních šatů.


Body, Intimissimi

Vtipný svetr s jelenem, co paroduje všechny klasické vánoční svetry. Je nutné něco dodávat?  Originalita se cení, ale musí být slušivá.


Svetr, New Yorker

Kabelku, která bude sloužit zároveň i jako šperk. Marně si lámete hlavu, co za doplňky k hladkým, jednoduchým malým černým? Vyřeší se to kabelkou, která bude skvěle kontrastovat se zbytkem outfitu.


Kabelka, Bershka

foto: archiv firem


Další články

Tipy na vánoční dárky

Kolotoč v podobě lovu vánočních dárků v posledních dnech nabírá na… Čti více

Subway: umění sendviče

Nic nezahání hlad tak rychle, jako lahodný sendvič. Můžete ho snídat,… Čti více