Módní hlídka ve Vaňkovce VIII

I v novém roce se můžete stát hvězdou našeho Fashionblogu. Jak na to? Stačí se zajímavě (a hlavně osobitě) obléknout, vyrazit do Galerie Vaňkovka, a pak už jen sledovat, zde se na vás zaměří trénované oko naší fotografky.

Vkus se musí pěstovat od malička! Není to tedy přežitek, když naše ratolesti oblékáme do trendy oblečků a ladíme jim odstín trička se vzorem legín i tónem tenisek. Nejmladší generace zákazníků Galerie Vaňkovka má šmrnc, což absolutně potvrzuje tato sladká „mlsalka" s kornoutem. Velké plus dostává její čepice, která okouzlí květinovou tylovou aplikací i šňůrkami s puntíky.
Nakupující sladěné páry ve Vaňkovce vídáme čím dál častěji, ne jinak tomu je v případě této usměvavé dvojice. Slečně se povedlo spojení kabátu drsného materiálu s neonově žlutým, jarně působícím psaníčkem. Její partner vsadil na styl, který bychom chtěli vidět na víc mužích. Nejedná se o nic náročného: kecky nahradil koženými kotníčkovými botami, džíny plátěnými kalhotami a mikinu zase propínacím svetrem s košilí. Navrch se skvěle hodí sportovní parka.
Kamarádky na lovu (za módními úlovky). Kdo říká, že zimní kabáty musí být jen tmavé a bez nápadu, tomu to tyto dvě slečny dokonale vyvracejí. Kombinovat dlouhou sukni se vzorem s kratším vrškem bývá vždy ošemetné, ale pásek uvázaný v pase a bílý baret styling vyvažují. Elektrická modrá v druhém případě rozsvítí zimní šeď ulice.

Foto: Monika Kolářová

 


Další články

Módní hlídka ve Vaňkovce VII.

Až příště půjdete nakupovat do své oblíbené Galerie, dejte si na svém… Čti více