Na co se těšit v novém čísle GALERIE V aneb Vánoce se blíží!

V tomto článku jsme si pro vás připravili hned 5 ochutnávek z vánočního čísla magazínu GALERIE V, kvůli kterým stojí za to si ho přečíst. Na čem si smlsnete?

... na vánočních trendech ve stylu bývalé první dámy USA, Michelle Obamy. Na rozdíl od ní spousta z nás  o sebe v kruhu rodinném nepečuje tolik, jako když se chceme ukázat na veřejnosti.  Není to škoda? Buďme krásné pro naše nejmilejší u štědrovečerní tabule i na silvestrovské party!
... na rozhovoru s ředitelem Národního divadla v Brně Martinem GlaseremDozvíte se mimo jiné, jak se z nadějného chemika stane ředitel divadla. Nádhernými kulisami Mahenky doplňujícími módní story s panem ředitelem v hlavní roli se nechte přenést do dech beroucího světa herců a tanečníků. 
... samozřejmě na módnich tipech: jak se obléct na ples i do divadla tak, že ostatním spadne brada aneb vykročte do nadcházející společenské sezóny sebevědomě jako Anna Karenina.... také na nápadech, co komu pod stromeček. Nevíte, čím letos na Vánoce potěšit svého muže, maminku a kamarádku? Máme pro vás tipy na dárky, které si už při nákupu oblíbíte natolik, že je snad nebudete chtít dát z ruky :-)
... a podělíme se s vámi o to, která nedaleká evropská metropole nabízí úžasný lék na novoroční kocovinu. Ať už díky termální vodě nebo ozdravné kúře levných nákupů.

Doufáme, že vás nové číslo magazínu GALERIE V bude inspirovat, i když vánoční svátky pominou. Přejeme vám šťastné a stylové! 

Vánoční vydání magazínu na vás čeká na stránkách Vaňkovky, na infostánku nákupní galerie Vaňkovka nebo přímo ve vašich schránkách.

Nechcete promeškat žádné z čísel magazínu GALERIE V? Přihlaste se k odběru skrze formulář a my vám doručíme časopis přímo do vaší schránky.

Údaje pro zaslání Magazínu Galerie V ZDARMA:

Vaše adresa, kam vám máme Galerii V poslat:


 Zaškrtněte, pokud si přejete dostávat e-mailem newslettery Galerie Vaňkovka s nabídkami a anoncemi akcí.


Místo pro váš vzkaz, chcete-li nám zanechat zprávu: