Nightshopping - to je jedinečná nákupní nálada

Máme za sebou další ročník oblíbeného nightshoppingu. Prodloužená otevírací doba a ještě k tomu sleva na každém kroku. To není vtip, ale sen každé milovnice nákupů. A včera jsme tento sen díky Vaňkovce splnili.

Byl to prostě tak trochu jiný čtvrtek a nezapřel v sobě tu pravou nákupní mánii. Přesně v devět hodin večer se obchody rozhodně nezavíraly. Naopak! Proudili do nich nadšenci a lovili ty nejlepší kousky. Některé prodejny nabízely exkluzivní akce dokonce i dřív. 
To ale není všechno! Pasáž centra se proměnila v jedno velké promítací plátno. Nightshopping jsme totiž spojili s Nocí reklamožroutů. Ten, kdo si myslel, že je reklama nudná a nezajímavá, se rozhodně spletl. Potvrdí to určitě naši návštěvníci, kteří s nadšením sledovali ty nejbláznivější světové reklamy.
O přestávkách potom vystřídala reklamní show brněnská kapela Meteor „z Prahy".Podtrženo sečteno, včerejší návštěvnost nás moc potěšila a těšíme se zase na další ročník.Sleva, sleva a zase ta sleva! Líp už snad čtvrteční večer ve Vaňkovce vystihnout nemůžeme.


Další články

Nightshopping ve Vaňkovce!

Užijte si nakupování i skvělou party zároveň. Spojte příjemné s… Čti více

Nightshopping: noc oživlých soch!

Angličané či Američané slaví svátek Halloween, Brňáci zase… Čti více