Povánoční reset

Au! Taky jste se takhle cítili, když jste po blažených dnech volna, jídel, pohádek, měkoučké postýlky a knížek, vykročili do pracovních lednových dnů?

Říká se, že druhá půlka ledna je nejdepresivnějším obdobím v roce. Je jeden způsob, jak se takového pocitu smutku, marnosti, demotivace zbavit. Je to pohyb. Nažene mozku endorfiny, vytvoříte si na něm zdravou závislost a ještě vaše tělo bude perfektně vypadat.

Máme recept i na to, pokud vás běhání, ať už venku nebo v posilovně na pásu, nebaví. Můžete totiž zkusit nové typy zábavného sportování, na které se namotivujete i oblečky, které teď ve Vaňkovce pořídíte za super ceny.

Pilates na strojích. Oproti běžnému cvičení pomáhá zintenzivnit či oživit běžné lekce, funguje také jako rehabilitační cvičení a kardio při malém zatížení. Chcete postavu jako Jennifer Aniston? Pak šup sem!

Dál můžete vyzkoušet cvičení, které se jmenuje Perfect Body Workout. Je pro všechny, kdo jsou nespokojení s dosavadními výsledky cvičení. Pokud vás tělo bolí, ale svaly nevypadají tak, jak si je představujete, chce to zaměřit se na CORE: střed těla, hluboké dýchání a správné pochopení svalové činnosti.

Jumping je tou pravou volbou pro ty z nás, kteří touží po větším množství endorfinů. Dynamické cvičení, při kterém zapojíte až 400 svalů – nečekají vás žádné složité sestavy a pořádně se vyřádíte.

TRX. Pod touto magickou zkratkou se skrývá cvičení, kde visíte! Tato technika je udělaná tak, aby bylo zapojeno celé tělo jako jednotný koordinovaný systém.

Jak vidíte, variant, jak cvičit, je v Brně spousta. Můžete si najmout osobního trenéra, zaplatit kurz, cvičit online doma.

Ale nejdůležitější je začít. A to je také nejtěžší. Abyste to uspíšili, kupte si ve slevách ve Vaňkovce slušivé sportovní oblečení. Ale neotálejte, rychle mizí!

Tepláky, A3 sport

Sportovní podprsenka, A3 SportTílko, H&MLegíny, H&M

foto: archiv firem, Instagram


Další články

Chic na sjezdovce!

Zimní radovánky v sobě skrývají strmé svahy, spoustu sněhu, svařený… Čti více

Plán pro krásnější já

Nový rok, nový look. Kdo z nás by si nepřál být v roce 2016 krásnější… Čti více