Prázdninový streetstyle ve Vaňkovce

Podle vašich outfitů to vypadá, že se inspirujete naším blogem a magazínem. Nosíte totiž přesně to, o čem my píšeme. Návrat 90. let, květinové vzory, maxi vesty. Líbíte se nám čím dál víc, lovit styl ve Vaňkovce je opravdu radost.

Terka se nejdřív ostýchala zapózovat, ale nakonec byla moc milá. Její roztrhané rifle s vyšším pasem rovného střihu jsou vzpomínkou na 90. léta, stejně jako žebrované tílko. Chválíme i světlé doplňky: boty a kabelku. Celek je velmi svěží a trendy, přesto vyznívá minimalisticky.

Monika měla krásnou sukni, nad kterou jsme s fotografkou Alenou dlouho vzdychaly. Bála se, že ji zkritizujeme, ale opak je pravdou. Zvolený outfit přesně kopíruje její siluetu v horní partii, v dolní si zas může dovolit objem a ukázat hezké nohy. Na jedničku jsou i výrazné brýle a hezky vyfoukané vlasy sytého, ale přirozeného odstínu.


Lin nás okamžitě zaujala kombinací vesty a bílých kalhot. Skvěle jsou také zkombinované velmi výrazné doplňky: kabelka a hodinky, které se v tomto případě netlučou. Lin nechápala, že jsme si k focení vybraly zrovna ji, nakupovala s kamarádkou, ale pak se odhodlala a zapózovala nám sama. Myslíme, že výsledek se opravdu povedl.

foto: Alena Nekolná


Další články

Nadčasové kousky ze slev

Hurá, hurá. Už to začalo. Léto, období žhavých nocí, hudebních… Čti více

Test make-upu do horka

Vysoké teploty, vlhko a slunce nejsou zrovna spojenci bezchybného… Čti více