Pro skvělý podzimní den od rána do večera

Abychom se řádně připravili na advent, který je za dvěřmi, musíme se o sebe lépe starat. Jak? Zažít skvělý den, kdy se zastavíme, zklidníme a budeme vnímaví k sobě i ostatním.

07:30 - Budíček!

Abyste byli čilí, nesledujte večer předtím nekonečné seriály, Instagram nebo další lákadla internetu. Zkuste místo toho večer číst knihu, která rozvine vaši fantazii.
Paulo Coelho: Vyzvědačka, prodávají knihy Dobrovský

Jako snídani si připravte lahodnou zdravou kaši, kterou ozdobíte ovocem. Pokud bydlíte s rodinou či partnerem, zkuste i o všedním dnu naplánovat společnou snídani, kdy půl hodiny nebude nikdo spěchat.

Cereální kaše Nomina, prodává MyFood

09:00 - Vyrazte do práce/do školy na kole

Pokud to samozřejmě počasí dovolí. Ale pamatujte na Dány, kteří jsou údajně nejšťastnější národ v Evropě - ti jezdí na kole pořád. Nezapomeňte se na sychravý den pěkně vyzbrojit: měkkým, ale zároveň barevným svetrem, kdy vás pobaví už jen pohled na něj. Nevzdorujte také větru či dešti a nasaďte si pořádného kulicha, je to trendy.
Svetr, Pull and Bear

Čepice, Bershka

Jízdní kolo, prodává Hervis Sport

Odpoledne

Až vám po obědě vytráví, připravte si dobrou a zdravou svačinu. Co takhle kváskový chleba s domácí pomazánkou?
Pomazánka, prodává MyFood

Večer

Nakupte si hodně svíček a zachumlejte se do svého pelíšku. Musíte přece dočíst, jak ten napínavý příběh dopadne! Svíčky umí vykouzlit fantastickou atmosféru kdekoliv a navodit ve vás uvolňující dojem.


Svíčka, H&M

zdroj: Shutterstock, archiv prodejen