Průvodce slevami pro rozumné

Ze všech těch slev by se člověk mohl zbláznit. Jak to udělat, abyste si odnesli skutečně to, co unosíte, a neutratili víc, než je nutné?


Ideální je v sezónních výprodejích nakoupit to, co je nadčasovou záležitostí, případně se bude nosit i v následujícím období. Že nevíte, jaké kousky oblečení by to měly být? Od toho je tu váš věrný rádce Fashionblog Vaňkovka.

Lacláče. Jinak také krtečkovy kalhoty se začaly nosit loni, ale opravdové slávy se dočkají letos na jaře. Budou k vidění všude, možná také proto, že je nosí britská módemanka Alexa Chung, která obecně udává trendy. V Bershce ve Vaňkovce mají na kalhoty s laclem velké slevy, ale pospěšte si kvůli velikostem. Kdo tento trend nemůže nosit, je konfekční velikost větší než 40.
Lacláče, Bershka

Sexy krajka. Spodní prádlo je velmi důležité, to vám možná kladla na srdce už maminka. Vezmi si na sebe vždy slušné spodní prádlo, co kdybys náhodou musela k doktorovi?, říkala. Ať už pro strýčka Příhodu, pro partnera nebo jen pro sebe. Vaše tělo je krásné, ať už má jakékoliv proporce a zaslouží si sexy obal, který uvidíte vy a ten, koho si zrovna situace vyvolí. V Intimissimi najdete ve slevách spoustu spodního prádla a – a to hlavně – krajkové negližé, které ve vás vyvolá pocit dámy z budoáru.

Noční košilka, Intimissimi

Kvalitní kabát. Je nejlepší čas ho ulovit ve slevách. Jaro se jen tak neukáže, a tak můžete dražší kousky, které vyhlížíte, pořídit za hubičku. Nás nadchly trendy volné střihy, co připomínají kápě či kimono. Najdete v Reserved.
Kabát, Reserved

Roláky. Rok 2016 bude symbolem tohoto typu svetříku, který se hodí do práce i na volnou zábavu, skvěle vyzdvihuje ženské přednosti a ještě působí elegantně. Ačkoliv pastelové odstíny jsou dominantou následující sezóny, už teď ve slevách je můžete objevit v Pull&Bear.
Rolák, Pull&Bear

Rozpárané skinny džíny s vysokým pasem si oblíbily milovnice módy už loni, ale na výsluní se ohřejí i letos. Lichotí totiž každé postavě. V H&M je seženete v řadě provedení, ale opět rychle mizí velikosti!

Džíny, H&M

foto: archiv firem


Další články

Povánoční reset

Au! Taky jste se takhle cítili, když jste po blažených dnech volna,… Čti více

Předpověď trendů 2016

Počasí na rok 2016 bychom odhadovali jen těžko, ale to, co se bude… Čti více