Rozhovor s Gigi Hadid

Gigi Hadid je ikonou sociálních sítí. Úspěšná modelka a královna Instagramu se stala novou tváří značky Maybelline New York. Přinášíme vám rozhovor s talentovanou Gigi, která zahájila svou kariéru už jako dvouletá.

1) Byla jste do módy zapálená už odjakživa?
Už od malička mě zajímaly reklamy na módu a kosmetiku. Zavírala jsem se ve svém pokoji a zkoušela předvádět oblečení, které se mi líbílo nejvíc. Také ráda chodím kolem obchodů a dívám se do výloh.

2) Jak byste popsala Váš styl?
„Casual chic". Občas se obléknu slavnostněji, ale během všedních dnů nosím ráda pěkný pohodlný outfit. Řekla bych, že můj styl odráží jak skutečnost, že jsem vyrůstala v Kalifornii, tak i můj současný životní styl v New Yorku.

3) Který kousek z vaší skříně máte nejraději?
Nejsem si jistá, jestli dokážu vybrat jen jeden. Podle mě by měl každý mít perfektně padnoucí džíny a boty. Mé nejoblíbenější boty jsou nyní značky Chanel a nejoblíbenější džíny s vysokým pasem jsou značky Guess.

4) Která z vašich módních show se Vám nejvíce líbila a proč?
Nejvíc jsem si užila přehlídku Chanel, protože byla dobře zorganizovaná, profesionální a bez stresu. Kromě toho, že to byl zatím vrchol mého života a kariéry, jsem si díky skvělé organizaci užila krásu celé show.

5) Kdo Vás v módě nejvíce ovlivňuje?
Velkým vlivem je pro mě Carine Roitfeld, nejen inspirací, ale také protože mě v mé kariéře směrovala a podporovala. Je úžasné, jak přirozeně se vyjadřuje skrz módu. Od chvíle, co jsme se potkaly, mě vzala pod svá křídla, naučila spoustu věcí a ukázala mi mnoho příležitosti. Nemůžu jí dostatečně poděkovat za to, jak mi pomohla dostat se tam, kde jsem dnes. Už se nemůžu dočkat, až jí řeknu, že se uskutečnil jeden z mých největších snů – stala jsem se součástí MAYBELLINE!

6) Které módní návrháře máte nejraději?
The Fifth Label, Finders Keepers, and Cameo, to Diesel, Pucci, Chanel, Prada, and Saint Laurent. Velmi záleží na tom, jestli jdu po ulici nebo po červeném koberci.

O KRÁSE
1) Co dělá ženu krásnou?
Sebevědomí a působivé vystupování.
2) Co si myslíte o síle make-upu?
Podle mě má make-up moc změnit člověku sebevědomí. Je pravda, že krása pochází zevnitř, ale na durhou stranu vím, že když se necítím dobře a dám si make-up, automaticky se poté cítím krásně, což mi změní i náladu. Dobrý make-up je jedním z nejlepších doplňků.
3) Naučila jste se nějaké tipy nebo triky o kráse od maminky nebo babičky?
Maminka mě naučila starat se o svou pleť, především ji chránit proti slunci. Když jsem byla malá, čistily jsme si spolu rty cukrovým kartáčkem a mokrým ručníkem. Také mě naučila, že čím méně make-upu, tím lépe.
4) Jaký trend nadcházející sezóny jaro/léto Vás nejvíce láká?
Zábavné barvy na rtech!
5) Jak vypadá vaše osobní rutina krásy od chvíle, co se ráno probudíte?
Když se probudím, pleť si čistím a hydratuju. Můj každodenní make-up sestává z lehce obarveného hydratačního krému, řasenky a trochy bronzeru, ale to je jen základ. Večer si pleť také čistím a hydratuji.

Foto: Maybelline


Další články

Kniha na březen: Případ Pavlína

Březen je měsíc knihy a my doporučujeme titul, který jsme zhltli… Čti více

Co rády nakupují dámy z Vaňkovky?

Při jedné velmi speciální příležitosti, kterou naplno odhalíme v… Čti více