Šaty na jarní příležitosti

Taky vám sluneční paprsky a delší dny dělají takovou radost? Probouzející se příroda umožňuje snít o aktivitách, které přes zimu nejde realizovat. Těšíme se na piknik, garden party i koncert pod širým nebem. A na to se potřebujeme pořádně vymódit.

Garden party
Na zahradní oslavě chceme působit jako Kate Middleton: uhlazeně, elegantně a svěže. Jako dívka z dobré rodiny, kterou chcete seznámit se svými rodiči.

Šaty do „A" sluší každé postavě, i té prostorově objemnější. Neotřelá je kombinace dvou pastelových barev - na šatech i botách. Něžné odstíny navíc harmonizují s potiskem.Šaty, Pull & BearLodičky, Reserved

Koncert pod širým nebem
Nemusíme čekat na majáles, i v dubnu bude určitě dost příležitostí jak si poslechnout zajímavé kapely a přitom si užívat čerstvého vzduchu a opojné, bohémské atmosféry.

Ačkoliv hlavní tendencí letošního jara je minimalismus, etno potisky jsou nestárnoucí klasikou. A na koncert nebo festival se skvěle hodí. Bagančata na platformě jsou odkazem na 90. léta a velkým módním hitem.Šaty, New YorkBoty, CCC

Piknik
Pikniky milujeme a nejradši bychom na ně vyrazili už v lednu. Piknik na sněhu by třeba nebyl špatný nápad... Ale dost fantazírování, stačí vzít proutěný koš, tlustší deku, pokud je ještě prochladlá zem, ale hlavně květinové šaty!


Šaty a boty, Bershka

Foto: archiv firem, Pinterest


Další články

Rock chic

Možná jste si všimli, že letos na jaře je v obchodech s oblečením… Čti více

V čem by měli sportovat naši muži

Často píšeme o tom, že je důležité dopřát tělu pohyb. Také radíme, co… Čti více