Tajemství stylistů hollywoodských celebrit

V podzimním čísle magazínu Galerie V můžete najít návodnou inspiraci jak se obléct jako Rihanna, šik francouzská modelka Caroline de Maigret i Monika Bagárová. V čem tkví kouzlo nejlépe oblečených žen světa? Známe triky jejich stylistů!

1. Znají dobře své tělo. Není to o přehnané kritice nebo předstíraném sebezbožňování. Každý máme části těla, které si zaslouží zdůraznit. Slavné divy moc dobře ví, že nemusí ukazovat dekolt nebo nohy. Soustředí se na klíční kosti, zápěstí, kotníky. Tyto části těla pak zdobí důmyslnými šperky.

Náramek a prsteny, Pandora

2. Pokud vám už staré oblečení nesedí, nechte si ho upravit. Nic není horšího než nepadnoucí kusy šatníku, protože jsou vám k ničemu.

3. Když nosíte šaty či topy bez ramínek, dbejte na to, aby vaše podpaží nepůsobilo podrážděným, bolavým dojmem.

Pečující pudrový deodorant, Nuxe, prodává lékárna Dr.Max

4. Investujte do klasických kousků: tmavě modrých riflí, bílé košile, vlněného svetru, malých černých a trenčkotu. Zbytek můžete doplnit sezónními výkřiky módy.

Šaty, Gant

5. Šaty střižené do „A" sluší úplně všem siluetám.

Šaty, H&M

6. Inspirujte se u klasických hollywoodských hvězd: Grace Kelly, Audrey Hepburn, Diane Keaton. Jejich oblečení může promlouvat ke každé generaci i osobnosti, což se o stylu Kim Kardashian říct nedá.

7. Na podzim si pořiďte stylový kabát!

Kabát, Pull&Bear

foto: Instagram, archiv firem


Další články

Monika Bagárová se na vás těší v…

Mezi nahráváním alba pro Japonsko a návštěvou svého přítele v New… Čti více