Tipy na jarní líčení od vizážistky Lucie Janků

Lucie Janků patří k nejlepším českým vizážistkám, která pravidelně líčí stránky těch nejznámějších módních magazínů včetně magazínu Galerie Vaňkovka.


Stále usměvavá „Lu" navíc pochází z Moravy a na focení je známá tím, že umí vytvořit pohodu i tehdy, když ostatním už dávno odešel úsměv z tváře.

Zeptali jsme se jí, jak vykouzlit odpočatý, svěží jarní vzhled na naší tváři, která je unavená zimou, nedostatkem slunce a vitamínů.„Doporučuji hlavně méně make-upu, spíš sjednotit pleť BB či CC krémy. Zaměřit se na šťavnatý vzhled tváří, upravené obočí. Rozjasňovač použít na lícní kosti, nad obočí. Ale pozor, nepřehánějte to, ať nevypadáte pak mastně. Vyhýbejte se čelu a bradě. Na kruhy pod očima, které teď máme všichni, aplikujte jen lehké korektory, co odrážejí světlo. Žádné těžké produkty, které se dostanou do malinkých vráseček pod očima, a vypadáme s nimi ještě hůř než před líčením. Po dlouhé zimě je nejdůležitější péče pod make-upem. Dejte si masku, která pokožku vyživí, to se pak budou dít divy," uzavírá Lucie.


Korektor, Touch Eclat, YSL, prodávájí parfumerie Douglas a Marionnaud

Rozjasňující stín, Armani, prodává parfumerie Douglas


Gelová tvářenka, YSL, prodává parfumerie Douglas a Marionnaud

foto: archiv Lucie Janků, archiv firem, Pinterest


Další články

Jak posílit imunitu

Období mezi zimou jarem je pro nejrůznější chřipky a nachlazení… Čti více

Chystáme pro vás jarní číslo magazínu!

Ačkoliv venku se střídá mráz se sluncem, my už pilně připravujeme… Čti více