Vánoce ve Vaňkovce

Vánoce, to je zaklínadlo, které pro mnohé znamená čas vůní, pohody a setkávání s blízkými. Nebo příležitost obdarovat milou osobu krásným dárkem či připravit pohoštění pro celou rodinu. Zkrátka Vánoce každého z nás nějakým způsobem zasáhnou.

Abyste si toto období opravdu užili, nadělujeme vám ve Vaňkovce speciální služby, které vám přípravu na Vánoce zpříjemní a usnadní.

Pro letošní rok jsme si pro vás připravili novinku, která vás zaručeně bude bavit! Adventní kalendář na našem webu nabízí 24 způsobů, jak potěšit své blízké. Každý den vás zde překvapíme jinou slevou v našich obchodech. Inspiraci s tipy na dárek babičce, kamarádce, partnerovi nebo dětem hledejte v rubrice Tipy na dárky. Svetr a zimní kabát odložíte v šatně a děti si zatím pohrají v dětském koutku. A co víc, nakoupené zboží pro vás rádi zabalí přímo v galerii.

O Vánocích se ve Vaňkovce stále něco děje. Aby vám nic neuniklo, sledujte bedlivě vánoční web Vánoce ve Vaňkovce a náš facebookový profil, kde se dočtete o vánočním servisu, naleznete zde články s vánoční tematikou, informace o aktuálním vánočním programu nebo třeba otevírací době.