Víkend plný módy ve Vaňkovce: Rozbal svůj styl!

Od tohoto pátku, 4. listopadu do neděle 6. listopadu vás v Galerie Vaňkovka čeká opravdová módní nálož. V neděli si navíc můžete ulovit exkluzivní módní kousky od slavných módních osobností, ve spolupráci s charitativním bazarem spisovatelky Barbary Nesvadbové.

Během pátku a soboty je pro vás připraven speciální showroom, otevřený od 10 do 8 večer. Najdete zde výběr outfitů, který připravili stylisté, kteří vám také mohou osobně poradit.

Denně v 13, 15 a 17 proběhne na velkém pódiu malá přehlídka nejzajímavějších outfitů.

Na nedělní charitativní bazar oblečení a doplňků VIP osobností se vyplatí vyrazit včas, jinak hrozí, že na vás nic z šatníku třeba Moniky Bagárové nebo Terezy Kerndlové nic nezbyde. Svým nákupem přispějete na dobrou věc a ještě se od 16 hodin můžete setkat s jeho autorkou, šéfredaktorkou módního časopisu Harper's Bazaar a spisovatelkou Barbarou Nesvatbovou.

Výtěžek z prodeje bazaru poputuje na léčbu, rehabilitaci a zdravotnické pomůcky pro vybrané pacienty z brněnského regionu s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením

Speciálním hostem je ředitelka Filharmonie Brno Marie Kučerová, kterou znáte ze stránek magazínu Galerie V i vizuálů Vaňkovky.

Pro více informací mrkněte sem :-)

zdroj: archiv Galerie Vaňkovky Brno, Shutterstock


Další články

Rozbal svůj styl!

Kdo z nás by nechtěl vypadat lépe? Díky Galerii Vaňkovka jste ve… Čti více

Na nic nečekej a rozbal svůj styl!

Celý rok se na tuhle akci dost těšíme. Milujeme přehlídky nebo… Čti více