Vychytávky od kosmetických bloggerek

Sesbíraly jsme pro vás tajné triky těch nejznámějších beauty bloggerek.

Z Pinterestu, Youtubu a Facebooku vybíráme ty nejzajímavější tipy ke zdokonalení své přirozené krásy:

  1.  Bělejší zuby zaručí banánová slupka. Stačí vzít její vnitřek a ním si 10 minut přejíždět zuby. Banánová slupka totiž obsahuje hořčík, mangan a draslík, které bělí zubní sklovinu. Musíte tento proces opakovat v řádu týdnů.
  2. Pro posílení nehtů rozmačkejte česnek a přidejte ho do lahvičky s bezbarvým lakem na nehty. Použijte pak tuto směs jako podklad pod barevný lak. Pokud se vám třepí nehty, pravděpodobně postrádáte selen. A ten je obsažen právě v česneku.
  3. Výraznějších řas docílíte pomocí triku s vatovou tyčinkou. Nejdřív použijte kleštičky na řasy a naneste řasenku jako obvykle. Pak ponořte vatovou tyčinku do dětského pudru a naneste jemný poprašek na řasy. Znovu aplikujte řasenku.
  4. Brunetky zvýrazní svou barvu pomocí kávových zrn, která přidáte do svého kondicionéru. Použijte tuto směs jako masku, kterou ponecháte na vlasech minimálně 20 minut.
  5. Pořádný objem ve vlasech zaručí maska z piva. Nechte pivo odstát, pak smíchejte s olivovým olejem. Na kadeřích nechte působit 15 minut, opakujte každý týden.
  6. Póry vyčistíte napařováním nad zeleným čajem.
  7. Vlastní rtěnku vyrobíte z balzámu na rty a tvářenky.


Foto: Pinterest


Další články

Svádění jara

Ačkoliv to nedávno vypadalo v zasněženém Brně docela romanticky, zimy… Čti více

Rtěnka pro ty, které ji neumí nosit

Víte co říkají slavní zahraniční vizážisté, když zavítají do Čecha a… Čti více