Zamilovaný streetstyle ve Vaňkovce

Máj, ten lásky čas! Dvojice, které k sobě poutají romantické city, chodí ruku v ruce na nákupy do Vaňkovky. Máme z toho radost, protože takové krásné emoce máme ještě radši než nakupování. A to je co říct! Do hledáčku naší přívětivé, ale styl oceňující módní policie vešly následující páry.

 

Gabriela a Petr
Zaujala nás uvolněná aura, kterou kolem sebe šířil tenhle pár. Hned bychom s nimi zašli třeba na nějaké grilování. Outfity, co mají na sobě, působí víkendovým dojmem. Pejsek v tašce je skvělá rekvizita, jen bychom doporučili umýt boty.

Zuzka a Martin

Všimněte si, jak je tenhle pár sehraný. I výrazy v obličeji mají podobné, stejně jako boty, legendární kecky Converse. Mají podobný vkus a dávají přednost nekomplikovanému stylingu a tlumeným barvám.

Pár č. 3

Po focení tihle fešáci rychle utekli, tak jsme se jich nestihli zeptat na jméno. Měli neuvěřitelně veselou náladu, také proto se nám tolik líbili. Smáli se, že jdou teprve z večírku, ale myslíme, že si z nás během našeho dopoledního focení vystřelili. Slečně závidíme krásné krémové kalhoty, jejich široký styl je absolutní současný trend.

foto: Alena Nekolná


Další články

Jak na contouring

Možná jste slyšeli o technice líčení, která vám umožní si na vaši… Čti více

Jak mít outfit ve stylu Chanel jako…

I s menším budgetem toho můžete docílit docela snadno. Sestavili jsme… Čti více