Žhavé trendy z uplynulého fashion weeku

Metropole Paříže, Milána, Londýna a New Yorku nedávno hostily týdny módy, kde se to hemžilo inspirací, která bude k dostání v jarních kolekcích příštího roku. Některé úlovky z jarních edic fashion weeků se ale ve Vaňkovce dají sehnat už teď!

Srdíčka

Srdce na pravém místě, o to se snaží americké designérské duo Proenza Schoeler. Proč ne, motiv je to roztomilý, klidně i na ponožkách.

Ponožky, Pull&Bear

Metalické odleskyKaždá z nás se může stát „dancing queen", nemusíte kvůli tomu poslouchat ABBA nebo investovat milióny do róby od Oscara de la Renty.

Stačí zajít pro blyštivé mini do Bershky.

Šaty, Bershka

Okrová barvaTato úchvatná žlutá se hodí především na podzim. Ale módní dům Chloé se rozhodl nám ji servírovat až v létě. My ale můžeme tento záměr předběhnout, pořídit si nepřehlédnutelnou mikinu a využít ji na podzim i na jaře. Značka: nonstop trendy!

Mikina, Pull&Bear

Trička s poselstvím

O přehlídce Dior bylo hodně slyšet, nejen proto, že módní dům přijal novou designérku. Tričko s poselstvím bylo jednou z nejsdílenějších fotek z týdnů módy na sociálních sítích. Pokud nechcete být konfliktní, nemusíte. Ale názor mějte na hrudi jasně definovaný.

Tričko, New Yorker

foto: Instagram, archiv firem